فراخوان هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر قم به زودی منتشر خواهد شد

1400/08/16
0
13

به گزارش سازمان بسیج رسانه، مهدی تاجیک با اشاره به برگزاری ۶ دوره موفق جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان قم، گفت: هدف از اجرای این جشنواره ایجاد فضای رقابتی سالم و ارتقای سطح کیفی تولیدات خبرنگاران و اهالی رسانه است.

وی افزود: خوشبختانه جشنواره ابوذر قم در سال‌های اخیر همواره روندی رو به رشد داشته و این مطلب در آمار شرکت کنندگان و آثار دریافتی مشهود بوده است.

تاجیک موفقیت خبرنگاران قمی در مرحله رقابت ملی جشنواره ابوذر را نشانه سطح بالای تولیدات رسانه‌ای قم دانست و اضافه کرد: در سال‌های اخیر جشنواره ابوذر از مشارکت نهادهای استانی به ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بهره‌مند بوده و امسال نیز جشنواره ابوذر با حمایت این اداره‌کل برگزار می‌گردد.

مسئول سازمان بسیج رسانه قم با معرفی «علی فردوسی» مدیر خبرگزاری مهر قم به عنوان دبیر جشنواره ابوذر قم در سال جاری افزود: آثار دریافتی در ۴ قالب و ۱۰ محور موضوعی خواهد بود و فراخوان کامل جشنواره به زودی در کانال بسیج رسانه قم به نشانی @brqom_ir منتشر خواهد شد.

درباره ما ...

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

برای دسترسی به آخرین اخبار عضو شوید